Vitajte!

Moji milí zákazníci,

Patrím k tým šťastným, pre ktorých sa práca stala koníčkom, vášňou aj láskou zároveň. Som detská fotografka, rodinná fotografka, svadobná fotografka a predovšetkým fotograf, ktorý miluje fotenie detí. Pri fotografovaní sa sústredím na zachytenie prirodzenej krásy dieťatka. Každé dieťa je nádherné. Pre zvýraznenie a jedinečnosť fotografie vám svoje služby ponúka dizajnérka, ktorá vykúzli účes pre malú princeznú alebo nalíči mamičku.

Výsledná fotografia bude krásna spomienka ktorá nevybledne.

Vaše deti budú prirodzené či jemne štylizované. Každá fotka nesie v sebe svoj vlastný príbeh. Najlepším prostredím pre fotenie detí je exteriér, park či záhrada. Fotenie v interiéri je ideálne využiť vtedy, ak sú deti veľmi malé, alebo ak zvolíte vianočné, veľkonočné, narodeninové či iné tematické fotenie. Nachystala som pre vás rodinne zariadený ateliér, príjemné prostredie pre vás a vaše detičky. Aby mohli byť uvoľnené a aby sa fotenie pre ne stalo zábavou.

Portrét vášho dieťaťa či rodinná fotografia ozdobí každý interiér. Navyše poteší ako darček pre najbližších. Ponúkam aj fotenie vášho domáceho miláčika. Ak sa vám páčia fotky so zvieratami a sami doma žiadne nemáte, požičiam vám psa či mačku, zajka alebo koňa.

Teším sa na vás,

Valery